Dziś polecamy

Pieczone udko z kurczaka,

ziemniaki, (lub ryż), surówki

10 00

Lasagne bolognese

10 00

61 653 62 55

Dostawa

Minimalna wartość zamówienia:
I strefa - 30 zł
II strefa - 50 zł


Pieczone udko z kurczaka.

Dzięki długiemu procesowi marynowania uzyskaliśmy wyjątkową delikatność mięsa a pieczenie w odpowiedniej temperaturze nadaje skórce odpowiedni kolor i smak. Danie podajemy z ziemniakami lub sypkim i aromatycznym ryżem zasmażanym przygotowywanym według naszego wyjątkowego przepisu. Danie zawiera również pyszną surówkę przygotowywaną przez nas przy wykorzystaniu świeżych warzyw i przypraw. Surówki są produkowane codziennie rano więc informacje o rodzajach mogą Państwo uzyskać przy składaniu zamówienia.


Danie dnia pokrywa 20% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Danie dnia “MAXI" pokrywa 30% dziennego zapotrzebowania na kalorie.


Lasagne.

Wyjątkowo treściwe i smaczne włoskie danie. Nasz sos boloński w połączeniu z płatami makaronu i kompozycją przypraw w sosie beszamelowym tworzy niezapomnianą ucztę. Wielu naszych Klientów żałuje, że 31 dzień nie wypada co miesiąc. Na szczęście mamy to danie w naszym menu restauracji.

Danie dnia pokrywa 20% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Danie dnia “MAXI" pokrywa 30% dziennego zapotrzebowania na kalorie.

Już od 10 lat dostarcza jedzenie
do firm w Poznaniu

Promocyjna oferta „ DANIE DNIA”
to tylko część naszego bogatego menu

Dostarczamy również kanapki
i wyroby garmażeryjne

Organizujemy i obsługujemy
bufety kawowe

W nasze dania wkładamy dużo serca,
szczyptę fantazji i ogrom doświadczeń
kulinarnych naszych kucharzy

Nie przesalamy
i nie „ pieprzymy” bez sensu

Sprawdź nas... czy dostaniesz