Dziś polecamy

Karkówka po chłopsku,

ziemniaki, (lub kluseczki), surówki

10 00

De'volaye,

ziemniaki, (lub ryż), surówki

10 00

61 653 62 55

Dostawa

Minimalna wartość zamówienia:
I strefa - 30 zł
II strefa - 50 zł


Karkówka po chłopsku.

Bardzo aromatyczna rolada z karkówki nadziewana według starej receptury różnymi rodzajami mięs i warzyw oraz boczkiem. Podawana z sosem pieczeniowym przygotowywanym również tradycyjna metodą. Danie podajemy z ziemniakami lub kluseczkami połfrancuskimi. Danie zawiera również pyszną surówkę przygotowywaną przez nas przy wykorzystaniu świeżych warzyw i przypraw. Surówki są produkowane codziennie rano więc informacje o rodzajach mogą Państwo uzyskać przy składaniu zamówienia.


Danie dnia pokrywa 20% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Danie dnia “MAXI" pokrywa 30% dziennego zapotrzebowania na kalorie.


De'volaye.

Delikatnie przyprawiany i specjalnie formowany filet z piersi kurczaka nadziewany masełkiem w połączeniu z duszonymi ziemniakami lub ryżem stał się bardzo chętnie wybieranym daniem zarówno przez młodych jak i starszych klientów naszej restauracji. Danie zawiera również pyszną surówkę przygotowywaną przez nas przy wykorzystaniu świeżych warzyw i przypraw. Surówki są produkowane codziennie rano więc informacje o rodzajach mogą Państwo uzyskać przy składaniu zamówienia.

Danie dnia pokrywa 20% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Danie dnia “MAXI" pokrywa 30% dziennego zapotrzebowania na kalorie.

Już od 10 lat dostarcza jedzenie
do firm w Poznaniu

Promocyjna oferta „ DANIE DNIA”
to tylko część naszego bogatego menu

Dostarczamy również kanapki
i wyroby garmażeryjne

Organizujemy i obsługujemy
bufety kawowe

W nasze dania wkładamy dużo serca,
szczyptę fantazji i ogrom doświadczeń
kulinarnych naszych kucharzy

Nie przesalamy
i nie „ pieprzymy” bez sensu

Sprawdź nas... czy dostaniesz