Dziś polecamy

Kotlet Imperial,

duszone ziemniaki, (lub ryż), surówki

10 00

placki ziemniaczane z sosem wegierskim,

surówki

10 00

61 653 62 55

Dostawa

Minimalna wartość zamówienia:
I strefa - 30 zł
II strefa - 50 zł


Kotlet Imperial

Filet z piersi kurczaka formowany w kostkę i nadziewany świeżymi pieczarkami oraz dwoma rodzajami żółtego sera. Tak przygotowaną porcję mięsa panierujemy i smażymy w specjalnym oleju. Połączenie chrupiącej panierki, delikatnego mięsa oraz nadzienia jest od dawna cenione przez naszych klientów. Danie podajemy z ziemniakami lub sypkim i aromatycznym ryżem zasmażanym przygotowywanym według naszego wyjątkowego przepisu. Danie zawiera również pyszną surówkę przygotowywaną przez nas przy wykorzystaniu świeżych warzyw i przypraw. Surówki są produkowane codziennie rano więc informacje o rodzajach mogą Państwo uzyskać przy składaniu zamówienia.


Danie dnia pokrywa 20% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Danie dnia “MAXI" pokrywa 30% dziennego zapotrzebowania na kalorie.


Placki ziemniaczane z sosem węgierskim.

Wyjątkowe połączenie popularnej polskiej potrawy z sosem zawierającym oprócz mięsa dodatki warzywne stanowi to danie bardzo treściwym i ciekawym w smaku. Danie zawiera również pyszną surówkę przygotowywaną przez nas przy wykorzystaniu świeżych warzyw i przypraw. Surówki są produkowane codziennie rano więc informacje o rodzajach mogą Państwo uzyskać przy składaniu zamówienia.

Danie dnia pokrywa 20% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Danie dnia “MAXI" pokrywa 30% dziennego zapotrzebowania na kalorie.

Już od 10 lat dostarcza jedzenie
do firm w Poznaniu

Promocyjna oferta „ DANIE DNIA”
to tylko część naszego bogatego menu

Dostarczamy również kanapki
i wyroby garmażeryjne

Organizujemy i obsługujemy
bufety kawowe

W nasze dania wkładamy dużo serca,
szczyptę fantazji i ogrom doświadczeń
kulinarnych naszych kucharzy

Nie przesalamy
i nie „ pieprzymy” bez sensu

Sprawdź nas... czy dostaniesz